Magazyny do wynajęcia Rzeszów – przykładowe inwestycje

Rzeszów to dynamicznie rozwijające się miasto w Polsce, co skutkuje dużym popytem na magazyny do wynajęcia. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych inwestycji, które pełnią ważną rolę na regionalnym oraz ogólnopolskim rynku.

Wynajem magazynów o dużej powierzchni, hal produkcyjnych czy kontenerów magazynowych to bezpieczna i wygodna forma magazynowania w Rzeszowie. Miasto oraz jego okolice cieszą się dużą popularnością i budzą coraz większe zainteresowanie wśród deweloperów oraz najemców. Zobacz przykładowe inwestycje.

Magazyny Rzeszów. Wybrane realizacje

  • MLP Rzeszów – to nowoczesny park logistyczny, który oferuje ponad 56 000 mkw. powierzchni magazynowej. Jest to popularna inwestycja ze względu na swoją doskonałą lokalizację w pobliżu lotniska oraz dogodny dojazd do autostrady A4.
  • Panattoni Park Rzeszów – to park magazynowy z 44 000 mkw. powierzchni magazynowej, który znajduje się w pobliżu autostrady A4. Inwestycja oferuje również powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Rzeszowie, a także powierzchnie biurowe oraz miejsca parkingowe.
  • 7R Park Rzeszów – to park logistyczny, który składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 67 500 mkw. Prezentowane magazyny do wynajęcia w Rzeszowie znajdują się w strategicznej lokalizacji, co pozwala na łatwy dostęp do rynków lokalnych oraz międzynarodowych.
  • 7R City Flex Rzeszów Airport – nowoczesna powierzchnia z możliwością dostosowania do potrzeb. To magazyny klasy A. Zaletą jest też położenie inwestycji blisko autostrady A4 i trasy ekspresowej S19. Dojazd do granicy polsko-ukraińskiej zajmuje około godziny.
  • Prologis Park Rzeszów – to park magazynowy o powierzchni 37 000 mkw., który znajduje się w pobliżu autostrady A4. Obiekt oferuje doskonałą infrastrukturę, w tym systemy wentylacji i klimatyzacji, jak również wysokiej jakości systemy bezpieczeństwa.
  • Good Point Puławy – to nowoczesny park logistyczny, który oferuje powierzchnię magazynową wynoszącą 28 000 m2. Obiekt znajduje się w odległości około 70 km od Rzeszowa, co pozwala na szybki dostęp do najważniejszych dróg krajowych.
  • LPP Fulfillment Center – to gigantyczny magazyn o powierzchni 133 tys. mkw., który powstał w Jasionce niedaleko Rzeszowa. Z magazynu korzysta firma LPP, właściciel marek Reserved, House, Cropp, Sinsay i Mohito. Dla LPP jest to kluczowy magazyn dla usprawnienia dystrybucji.

Wszystkie wymienione inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony firm logistycznych i magazynowych, ze względu na swoją doskonałą lokalizację oraz wysoką jakość infrastruktury.